Перейти до вмісту

Віталій Портников

КатегоріяНовини та суспільствов індексі з

4 984 відео на UaTube · 1,1 млн підписників на YouTube · @portnikov

3 468 відео

8:23

Путін готує новий Мюнхен | Віталій Портников

178 тис. переглядів178 тис. · 4 години тому

8:24

Петербург палає після атаки | Віталій Портников

291 тис. переглядів291 тис. · 1 день тому

1:06:40

Брудні танці з Трампом | Віталій Портников ​@tvoyemistoTV

195 тис. переглядів195 тис. · 1 день тому

8:56

Нові заяви Зеленського: головне | Віталій Портников

247 тис. переглядів247 тис. · 1 день тому

9:28

Трамп торпедував закон Грема | Віталій Портников

246 тис. переглядів246 тис. · 2 дні тому

40:15

Пастка путінських «перемовин» | Віталій Портников @EspresoTv

166 тис. переглядів166 тис. · 2 дні тому

9:20

Виступ Зеленського у Брюсселі: головне | Віталій Портников

301 тис. переглядів301 тис. · 2 дні тому

8:25

Трамп наїхав на Зеленського | Віталій Портников

238 тис. переглядів238 тис. · 3 дні тому

34:56

Новий план Трампа і Путіна | Віталій Портников @gvlua

291 тис. переглядів291 тис. · 3 дні тому

41:35

Україні треба пережити Трампа | Віталій Портников @LvivMedia

272 тис. переглядів272 тис. · 4 дні тому

39:47

Трамп хоче домовитися з Путіним | Віталій Портников @liga_net

236 тис. переглядів236 тис. · 5 днів тому

8:40

❗️Маск обмежив Starlink ЗСУ | Віталій Портников

372 тис. переглядів372 тис. · 5 днів тому

8:31

Новий мирний план США | Віталій Портников

270 тис. переглядів270 тис. · 5 днів тому

9:08

Кремль відповів Зеленському | Віталій Портников

318 тис. переглядів318 тис. · 6 днів тому

9:49

Зеленський відповів на перемирʼя Трампа | Віталій Портников

342 тис. переглядів342 тис. · 1 тиждень тому

8:19

Маск: «Зеленський зайшов занадто далеко» | Віталій Портников

496 тис. переглядів496 тис. · 1 тиждень тому

8:14

Перемовини у Маямі: головне | Віталій Портников

163 тис. переглядів163 тис. · 1 тиждень тому

33:49

Путін поспішає із знищенням України | Віталій Портников @gvlua

406 тис. переглядів406 тис. · 1 тиждень тому

8:35

Рубіо відкидає перемовини | Віталій Портников

189 тис. переглядів189 тис. · 1 тиждень тому

8:24

Дрони зупинили дата-центр «Яндекса» | Віталій Портников

205 тис. переглядів205 тис. · 1 тиждень тому

8:46

Індійський план перемирʼя | Віталій Портников

181 тис. переглядів181 тис. · 1 тиждень тому

9:50

Атака на день народження Путіна | Віталій Портников

209 тис. переглядів209 тис. · 1 тиждень тому

10:12

Гончаренко залишає ЄС | Віталій Портников

248 тис. переглядів248 тис. · 1 тиждень тому

8:23

Сотні безпілотників атакують Москву | Віталій Портников

293 тис. переглядів293 тис. · 1 тиждень тому