Outbound виглядає як ідеальна гра для того, щоб просто розслабитись: атмосферна подорож, затишний вайб, красиві локації і спокійний темп. Але після перших годин у мене з’явилось зовсім інше відчуття.

БУДУ ВДЯЧНИЙ ЗА ПІДТРИМКУ КАНАЛУ КОПІЄЧКОЮ:
На PATREON – https://www.patreon.com/c/atlas_morgan/membership
На ПРИВАТ – 5168752009931240
На MONO – https://send.monobank.ua/jar/6WfRqXUpyz
Приємного перегляду!

Поговоримо і подивимось на геймплей, дослідження, загальний темп, контент і те, чому Outbound, як на мене, не дотягує до статусу того самого “інді-хіта”.

Також зачепимо візуал, музику, загальний вайб гри і те, що тут все ж таки працює добре.

Outbound – це той випадок, коли хороша ідея і красива атмосфера не завжди означають, що гра буде тримати тебе до самого кінця.

Мій Twitch – https://www.twitch.tv/the_atlas_prime
Мій TikTok – https://www.tiktok.com/@atlas_prime_ua
Нік на PS5 – Buuumboks
Нік на XBOX – Buumbooks
My Steam – Kramuss

Напиши в коментарях, які в тебе враження від гри 👇

#outbound #outboundgame #індігра #gamingua #ігри #оглядгри #pcgaming #cozygames #survivalgame